Electrolux elektriskais sildītājs, ECH/AGI-2500 EU, balts
Kods: 13489058Precizēt vai ir piegādātāja noliktavā
Sildītājā komplektācija:
Termostats;
Aizsardzība pret pārkaršanu un apgāšanos;
Digitālais displejs.
PAMATPARAMETRI:
Tips: konvektors;
Sildelements: HEDGEHOG;
Uzstādīšana: uz grīdas, pie sienas;
Uzstādīšana: horizontāli;
Apkuramā platība: līdz 35 m²;
Krāsa: balta;
Jauda: 2500 W;
Materiāls: metāls;
Darbības režīmu skaits: 5;
Vadība: elektroniskā;
Temperatūras precizitāte līdz 1,0°C: Pieejama;
Displejs: Jā ir;
Vecāku kontroles funkcija: Jā ir;
Apsildes temperatūras regulēšana: Jā ir;
Aizsardzība pret pārkaršanu un izslēgšanās pie liela slīpuma: Jā ir.
Izmēri:
Svars: 5,9 kg;
Garums: 445 mm;
Dziļums: 127 mm;
Platums: 830 mm.